Заходи щодо забезпечення громадян України гарантіями і додатковими вакансіями при працевлаштуванні в Польщу

У зв'язку з погіршенням економічної ситуації в Україні, число бажаючих виїхати на роботу в Польщу зростає. Дана тенденція привела до того, що частина польських працевлаштовуючих агентств і їх представників в Україні, отримавши доступ до необмеженого трудовому ресурсу, перестали стежити за виконанням зобов'язань перед українськими клієнтами. Адже, число незадоволених перекривається новими претендентами, і за репутацією, такі агентства, вже не стежать.


У цій ситуації, співгромадяни починають розуміти, що бізнесмени можуть в гонитві за прибутком забути про захист інтересів своїх клієнтів - громадян України.


Тому, число тих, що відгукнулися на нашу соціальну програму «ГРСВ Робота» настільки велико. Українці, які беруть участь в програмі, бачать в ній не тільки інструмент, що знижує витрати своїх родин, але і регулюючий механізм, здатний здійснювати позитивний вплив на стабільність роботи підприємців.


Як наслідок, польська рекрутингова компанія, що працевлаштовує учасників програми в Польщі, вже не може впоратися з напливом бажаючих.


Тому, актив програми «ГРСВ Робота» прийняв рішення:

  • працевлаштувати всіх раніше хто звернувся через існуюче сьогодні партнерське польське агентство;


  • запросити до участі в програмі додаткові польські працевлаштовуючі агентства;


  • обробляти заявки від бажаючих взяти участь в програмі, і з моменту знаходження додаткових працевлаштовуючих агентств, оповістити їх про можливості працевлаштуватися.

Для відбору агентств, Національний менеджер програми «ГРСВ робота» - Овдієнко Юрій Миколайович, найближчим часом поїде до Польщі, де ознайомиться з дотриманням законності працевлаштування українців польськими працевлаштовувати компаніями, умовами праці та проживання.

Увага! Якщо Ви хочете залишити заявку і при появі додаткових вакансій працевлаштуватися в Польщі і отримувати інформацію від нас, будь ласка, заповніть форму перейшовши на сторінку контактів.