Програма «ГРСВ Робота»

Цей сайт створений в рамках виконання програми «ГРСВ Робота» громадської організації «Громадський Рух «Соціальне Відродження».
Програма «ГРСВ Робота» - соціальна програма, спрямована на підтримку громадян України через допомогу в працевлаштуванні.

Основні принципи програми:

1. Створення додаткових робочих місць на території держави через діяльність бізнес клубу «МКПСВ».
2. Допомога в наданні легальних робочих місць учасникам програми на території інших держав через створення «Міжнародної біржі праці» (партнер в Польщі - працевлаштовуюча компанія «Baltiс Prom Group Sp.z o.o.»).
3. Розвиток індивідуального підприємництва всередині держави через використання ресурсів «МКПСВ».

Про нашу команду

Ми, актив «Громадського руху «Соціальне Відродження», не є безпосередньо працевлаштовує компанією, а співпрацюємо з такими, або формуємо робочі місця самостійно або через учасників нашого бізнес клубу.

Cоціальні вакансії

Поряд із завданням працевлаштування широких мас українців, для нас є важливою діяльність по формуванню робочих місць для соціально незахищених громадян України. Тому на сайті присутні соціальні вакансії для незрячих і т.д.

Працевлаштування в Польщі

Наша громадська організація не має відношення до олігархічних груп і з ними ніяк не пов'язана. Виходячи з цього, ми з самого початку не мали можливості масово працевлаштувати всіх, хто звертався до нас за допомогою. Тому актив ГО почав співпрацювати з польською працевлаштовуючою компанією-партнером «Baltiс Prom Group Sp.z o.o.», яка може задовольнити потреби українців в робочих місцях в більшій кількості.

В чому полягає соціальна складова працевлаштування в Польщі?


Керівник програми «ОДСВ Робота» Овдієнко Юрій Миколайович раніше мотивував польські працевлаштовуючі компанії знижувати вартість послуг з оформлення працевлаштування в Польщі, а також надавати дану послугу для соціально незахищених верств населення на безоплатній основі, в той час, коли на ринку праці України дані послуги були платними.

Пізніше Юрій Овдієнко виступив перед польськими підприємцями ініціатором створення польської працевлаштовуючої компанії «Baltiс Prom Group Sp.z o.o.», що дало можливість виключити накручування вартості послуг посередниками. А керівництво компанії тепер може самостійно формувати умови праці та побуту своїх клієнтів.

Таким чином, в нашій взаємодії з партнерською-працевлаштовуючою компанією, ми можемо зробити діяльність щодо забезпечення роботою громадян України за кордоном більш доступною, захищеною і більш комфортною по перебуванню за кордоном.

Перспективи розвитку програми «ГРСВ Робота»

На сьогоднішній день, «Громадський рух «Соціальне Відродження» не фінансується олігархами, політичними об'єднаннями, державними структурами і не є набувачем грантової допомоги. Діяльність організації здійснюється в основному за рахунок персональних ініціатив активу і залучення до співпраці підприємців України та зарубіжжя. Ми не просимо у підприємців надання благодійної допомоги, а пропонуємо взаємовигідне співробітництво в рамках реалізації наших програм.

При цьому підході підприємцям вигідна наша спільна діяльність, що є запорукою успішного розвитку програми з працевлаштування українців і формування робочих місць в Україні (приклад - діяльність з розвитку індивідуального підприємництва (вакансії)).

Голова правління «Громадського руху «Соціальне Відродження» Михайло Романенко