Baltiс Prom Group Sp.z o.o.

Польська працевлаштовуюча компанія «Baltiс Prom Group Sp.z o.o.» зі штаб квартирою в Польщі. Коди компанії: NIP 5862348241 KRS 0000802059

Польська компанія «Baltiс Prom Group Sp.z o.o.» була створена спільно польськими і українськими підприємцями, що мають багаторічний успішний досвід роботи на території Польщі і України.

З української сторони ініціатором створення компанії став Юрій Миколайович Овдієнко. Він досконало володіє всіма навичками необхідними для ефективного працевлаштування і організації комфортного перебування претендентів на території Польщі - від оформлення всього пакету документів в обох країнах, до супроводу претендента на весь період роботи.

Будучи відповідальною і успішною людиною Юрій Овдієнко починав роботу в цьому бізнесі не зі співпраці з українськими посередницькими агентствами, а з працевлаштування в Польщі робочим, щоб на собі зрозуміти специфіку праці та потреби працюючих за кордоном українців. Наступним етапом роботи Юрія став пошук надійних польських роботодавців та формування в Україні мережі офісів для працевлаштування українців за кордоном.

Останнім етапом побудови ефективної системи працевлаштування та супроводу працюючих за кордоном українців стало створення польської компанії «Baltiс Prom Group Sp.z o.o.» зі штаб квартирою в Польщі. Таким чином була обрана найкраща форма роботи, яка виключає накрутку вартості послуг посередниками. А керівництво компанії тепер може самостійно формувати умови праці та побуту своїх клієнтів.

Варто відзначити, що Юрій Овдієнко, будучи соціально відповідальним громадянином вже кілька років очолює програму «ГРСВ Робота» ГО «Громадський Рух «Соціальне Відродження».

Завдяки його діяльності соціально незахищені громадяни мали можливість працевлаштуватися за кордон на безкоштовній основі, тоді коли на ринку праці України дані послуги були платними.

На сьогоднішній день компанія «Baltiс Prom Group Sp.z o.o.» є партнером ГО «Громадський рух «Соціальне Відродження» в реалізації програми «ГРСВ Робота».